Konzervatívny sex. Za 550 EUR

Autor: Adam Šebesta | 9.12.2014 o 10:00 | Karma článku: 12,65 | Prečítané:  26239x

Misionár a prísne po tme? To čo bolo kedysi príznačné pre liberálne kruhy, je dnes sexy aj pre konzervatívcov. Len nech sa o tom nikto nedozvie.

V električke sa zhovárali dve mníšky, šepkali tak hlasito, až mi ich čudné slová prenikli hlboko do ušných bubienkov. Jedna druhej hovorila o liste, ktorý dostala od svojej spolužiačky z gymnázia. Vraj opustila manžela, lebo ho prichytila in flagranti doma na gauči. Nie so ženou. S kňazom z druhej dediny.

Otočil som sa, sedeli tam dve mladé ženy, ktoré by ste mohli stretnúť v piatok na hallooweenskej party a nikdy by ste im neuverili príbeh o členstve v ráde a živote v kláštore. Na kútiku pery zadržiavali úsmev a utíchli. Uprel som pohľad pred seba, a šepot sa opäť rozvinul do priestoru medzi vŕzgajúce nápravy a bzučiacu trúbu vodiča.

Ten manžel sa vraj priznal, že s pánom farárom majú dlhodobý vzťah. Kňaz to ale poprel, nechcel prísť o svoje miesto na fare. Najhoršie teda skončil samotný manžel - opustila ho žena, jeho milenec a partner sa k nemu prestal priznávať. Vraj so spoločenských a pracovných dôvodov.

Obaja žili celý život vo viere, nikdy nedali nikomu úplatok, nešoférovali opití, nekradli. Boli zrejme oveľa vzornejší občania, ako väčšina obyvateľov na Slovensku, keby... Keby, neboli homosexuáli, povedala potichu tridsaťročná mníška.

Namieril som sklíčko telefónu na sedadlá za mnou. Mníšky sa držali pod rúchom za ruky.

V USA pozerá štatisticky porno najviac ľudí v konzervatívnych štátoch. Asi by sme mali prestať rozdeľovať ideológie na konzervatívne alebo liberálne, keď robíme opak toho, čo hlásame. Nemôžeme byť, jednoducho, normálni?

Žime ako ľudia a nechajme ľudí žiť. Najväčší hriech je pokrytectvo, nie láska. Aj preto budem v osudný deň referenda myslieť na svojich priateľov, ktorí sú homosexuáli a nemôžu v tejto krajine žiť ako väčšina - s rovnakou právnou istotou.

Navyše, veľa Slovákov už večer nezhasne a nezaspí v misionárskej polohe. Väčšina Slovákov má plat 550 eur. Väčšina Slovákov túži milovať a mať v živote viac lásky. A istotu, že keď budú celé dni drieť, budú môcť ísť so svojim partnerom na večeru alebo kúpiť deťom školské potreby. O to sa ale v referende nikto nestará.

Len aby náhodou deti nečítali o tom, načo slúži penis alebo vagína!

Dobrú noc Slovensko. Vo veľa veciach zaspávame, no po tme to tentokrát nebude lepšie. Ešte že doma môžem zasvietiť. A spolu so mnou celá nová generácia tolerantných ľudí.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Nová ochrana osobných údajov umožní, aby na vás internet zabudol

Osobné údaje sú veľkou témou nielen pre firmy, ale aj pre ľudí.

STĹPČEK PETRA SCHUTZA

Európska komisia vrhla granát, ktorý mení situáciu

Zbytočná administratíva bude zrejme údelom mnohých firiem.


Už ste čítali?